NOLTO BİLİŞİM IMEX FUARI’NIN İLK YILINDA YERİNİ ALDI!

Nolto, bilişim ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren ve 2020 yılı itibariyle yoluna distribütör olarak devam etmekte olan bir firmadır. IP Santral, IP Telefon, VoIP Gateway (GSM,FXS,FXO,LTE), IP FCT, IP Dect Telefon, Video Konferans ürünler, Microsoft Skype For Business, Microsoft Teams, Zoom Uyumlu IP Telefonlar gibi birçok ürünü bünyesinde bulundurmakta ve Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

2020’ye telekomünikasyon sektöründeki iki büyük markanın Türkiye’deki tek ana dağıtıcısı olarak başlayan Nolto Bilişim yıl sonuna kadar çalıştıkları marka sayısını 4’e çıkarıp 2021 yılında ülke geneline yayılmış bir bayi ağı kurmayı hedeflemekte.

Nolto Bilişim şirket müdürü Ersan DEMİR “ Bizler IMEX Fuarı ile VoIP Tabanlı iletişim çözümlerimizi, telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından olan Yeastar IP Santral ürünlerini ve Escene IP Telefon ürünlerini tanıtırken Yeastar markasının VoIP Ağ Geçidi ürünlerine de standımızda yer vereceğiz.
Aynı zamanda IMEX Fuarı ile distribütörü olduğumuz yeni telekom ürünlerini Türkiye pazarında bayiler ile tanıştırmak istiyoruz. Standımızı ziyaret eden ve ürünlerimize ilgi duyan firmaları bayi ağımıza katmak ve ürünlerimizi test edip deneyimlemeleri için gerekli olan satış ve teknik eğitim konularında da destek olmak istiyoruz.”

8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan IMEX Fuarı’nda Nolto Bilişim’e verimli bir fuar geçirmelerini dileriz.