IMEX Summit

IMEX Bilişim, Teknoloji ve ICT Zirvesi,

‘‘Geleceğin Teknolojileri ve Dijital Özgürlük’’ ana teması ile sektörü buluşturuyor.

Yurtiçinde ilk kez bu kapsamda ve içerikte düzenlenen fuar olma özelliğine sahip IMEX İSTANBUL FUARI, 13-16 Ekim’de sektörün tüm paydaşlarını biraraya getirmeye hazırlanıyor.

IMEX Bilişim, Teknoloji ve ICT Zirvesi de IMEX Fuarı ile eşzamanlı olarak 13-16 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Genç nüfusu ile birlikte özellikle ICT, Bilişim ve Teknoloji alanında son dönemlerde dünya sıralamasında hızla yükselmesi, ülkemizin bu alanlarda yer aldığı bölgenin cazibe merkezi olabilmesinin de önünü açmıştır. Özellikle son yıllarda yerli firmalarımızın gerçekleştirdiği projelerin global pazarda çok önemli noktalara gelmesi, birçok projenin kendi alanında rakipsiz olması önümüzdeki yıllarda bu alanda en başarılı ülkeler arasında yer alacağımızın da önemli bir göstergesidir.

IMEX Bilişim, Teknoloji ve ICT Zirvesi, ilk planlandığı günden itibaren temel olarak bu düşünceyi merkez alarak projelendirilmiştir. Yurtiçinde sektörün daha hızlı gelişmesi, pazarın genişlemesi ve firmaların büyümesi amaçlanan IMEX Fuarı ile eşzamanlı düzenlenen IMEX Bilişim, Teknoloji ve ICT Zirvesi’nde pazardaki büyümenin, sektördeki gelişmenin ve firmalardaki büyümenin sağlam altyapı ve bilgi birikimi ile gerçekleşmesi amaçlanmıştır.

Sektörün tüm değerli paydaşları olarak sizleri de IMEX Bilişim, Teknoloji ve ICT Zirvesi’ni takip etmeye ve eşzamanlı düzenlenen IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı’nda yerinizi almaya davet ediyoruz.

Destekleyenler ve İşbirliği Kurumları

IMEX Summit “Güncel Zirve Programı” için lütfen tıklayınız.