IMEX İstanbul: Geleceğin Fuarı

IMEX İstanbul, dünyanın en son teknolojilerini 8-11 Ekim 2020 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya getiriyor. IMEX’in inovatif yapısı ile İstanbul’un dinamik ruhunun yan yana geleceği IMEX İstanbul, teknolojinin kıtalar arası evrensel buluşma noktası olacak.

IMEX İstanbul, günümüzün en önemli teknolojik ürünlerinin yatırımcılarını, yaratıcılarını ve son yenilikleri takip eden tüm iş, akademi, ar-ge profesyonellerini bir araya getiriyor. Günümüz ileri teknolojilerinin ve yakın gelecekte hayatımızın vazgeçilmezi olması ön görülen yeni gelişmelerin sergileneceği yerli en büyük organizasyon olacak IMEX İstanbul, sektörün ülkemizdeki uluslararası ev sahipliğini üstlenecektir.

IMEX İstanbul’un içeriğini oluşturan ana başlıklarının tamamı, teknolojinin neredeyse anlık olarak gelişim gösterdiği günümüz dünyasında hızlı bir gelişim içinde olan başlıklardan oluşturulduğu için her biri derinlemesine ele alınmıştır.

IMEX İstanbul başlıkları çerçevesinde, gelişen yeni teknolojilerin tek çatı altında, derinlemesine ve bir bütün olarak sergileneceği yurtiçinde düzenlenen ilk fuar olacaktır.

Günlük hayatımızın bir parçası olarak kullandığımız ürünlerin ve bu ürünler ile birlikte kullandığımız uygulamaların bir arada sergileneceği ve konuşulacağı IMEX İstanbul’da, henüz günlük hayatımızda kullanmadığımız ancak çok yakın gelecekte hayatımızın bir parçası olacak ürünler, çözümler ve uygulamalar da ayrıca tanıtılacaktır.

IMEX İstanbul; Mobil Sistem ve Uygulamalar, Yeni Uygulamalar, Tüketici Elektroniği alanında faaliyet gösteren;

 • Tüm üretici ve distribütör firmaların
 • Tüm bayi ve uygulayıcı firmaların
 • Tüm yatırımcı ve yeni yatırım arayan girişimcilerin
 • Tüm Start-up’lar ile yeni girişimci ve tasarımcıların
 • Tüm teknokentlerin, Ar-ge merkezlerinin
 • Yeni Teknolojiler alanında faaliyet gösteren tüm firmaların
 • Ve bu sektörde olmak isteyen tüm yeni girişimci ve yatırımcıların

Mutlaka katılması gereken günümüz teknolojisinin merkezi yarınlarının ise anahtarı olacak olan çok önemli bir etkinliktir.

IMEX İstanbul ile birlikte;

 • Sektörde olup da birbirinden farklı noktalarda olduklarından birbirlerinden habersiz sektör temsilcilerini tek noktada buluşturarak sektör içi iletişim ve işbirliklerin artmasını ve mevcut ilişkilerin geliştirilmesini sağlayacaktır.
 • Mevcut sistemler, çözümler ve uygulamalardaki gelişmelerin sergilendiği alan olacaktır.
 • Yeni gelişen, gelişmekte olan ve gelecekte hayatımızda daha fazla yer alacak ürün, sistem ve çözümlerin ilk kez sunulduğu yer olacaktır.
 • Kullanıcıların endüstride bugünkü durumu tek bir alanda görmenin yanında geleceği de görüp anlayabileceği, gelecekte neler olabileceğini görmesine yardımcı olacaktır.
 • Sektördeki büyük firmalar ile küçük firmaların tek noktada buluşmasını ve bu buluşma neticesinde potansiyel çözüm ortaklıklarının kurulmasını sağlayacaktır.
 • Büyük yatırımcılar ile start-up’ları biraraya getirecektir. Katılımcı olan büyük yatırımcılar ziyaret eden start-up’lar ve yeni fikirleri stantlarında ağırlarken, katılımcı olan start-up ve yeni girişimciler de ziyaretçi olan büyük yatırımcılara fikirlerini sergileme şansı bulacaklardır.

Ülkemizde ilk kez gerçekleşecek bu heyecan verici etkinliğin yaratacağı ilişkiler ve iş birliklerinden faydalanmak üzere sizleri aramızda olmaya davet ediyoruz.