IMEX İSTANBUL SEKTÖRÜN TÜM KESİMLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR!

IMEX İstanbul ile sektörün artık çok geniş kapsamlı bir fuarı var!

Üretici, satıcı, distribütör, bayi, uygulayıcı, son kullanıcı…

Sektörün tümünü kapsayacak bir içerikte tasarlanan IMEX İstanbul ile sektörün tüm kesimleri arasındaki iletişimin ilk adımları da atılıyor. Sektörün farklı temsilcilerinin, farklı ürün grubu firmalarının bir araya gelip tanışmalarını sağlaması amacıyla IMEX İstanbul büyük bir özenle hazırlanıyor.

Eş zamanlı olarak düzenleneceği ISAF Fuarı’nın halihazırda mevcut 18.000+ ziyaretçisi ile başlayacak olan IMEX İstanbul ayrıca yeni ziyaretçiler ile de oldukça güçlü bir organizasyona kapılarını açacak. IMEX İstanbul ve ISAF Fuarı içerik bakımından çok ortak bir yapıda oldukları için katılımcılar ve ziyaretçiler karşılıklı olarak fazlasıyla etkileşim içerisinde olacaklar.

Gelişen teknolojinin hayatımızın her noktasına girmesi ve hızla ilerlemesi nedeniyle firmalar neredeyse anlık olarak günümüz teknolojisinin takipçisi olmak ve bu teknolojiyi tüketicilere sunmak zorundalar. IMEX İstanbul ile ortak bir noktada buluşacak olan firmalar son teknoloji ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturabilme imkânı bulacaklar. Türkiye’nin dört bir yanından ve uluslararası piyasalardan birçok iş profesyonelinin ziyaret edeceği IMEX İstanbul hem son teknolojinin sergileneceği önemli bir platform olacak hem de yeni ticari ilişkiler için ziyaretçi ve katılımcılar arasında vazgeçilmez bir bağ kuracak.

IMEX İstanbul ile bu benzersiz deneyimi kaçırmayın!