FSP GROUP İLK KEZ IMEX’TE !

FSP Group, dünyanın önde gelen güç kaynağı üreticilerinden biridir.1993 yılında kuruluşundan bu yana yeşil enerji çözümü tedarikçisi olarak sorumluluklarını sürekli olarak yerine getirmek için “hizmet, meslek ve yenilik” yönetim anlayışını takip etmiştir.

Güç kaynağı teknolojisindeki lider rolünün ve yeşil enerji alanının yetiştirilmesinin birleşimiyle, artık daha rekabetçi kaliteli ürünler sunmakta ve maksimize edilmiş değerlerin ortak yaratılmasıyla müşteriler, tüketiciler ve tedarikçiler için kendisini en güvenilir ortak haline getirmektedir.

İleri teknolojideki Ar-Ge ve ultra yüksek verimlilik, optimum ürün ömrü ve alternatif enerjinin geliştirilmesinde konumlandırma kapsamında, FSP Grubu, BIT, tüketici elektroniği, endüstriyel, aydınlatma, tıbbi ve alternatif enerjideki yenilikçi ürünleri kapsayacak şekilde daha fazla uygulama alanına uzun vadeli birikmiş güç kaynağı teknolojisini tanıtacaktır.

IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı’nda ilk kez yer alacak olan firma hazırlıklarını sürdürmektedir.

13-16 Ekim 2022 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı’nda FSP Group’a verimli bir fuar geçirmelerini dileriz.