IMEX Istanbul https://www.imexistanbul.com Geleceğin Fuarı Mon, 24 Aug 2020 14:26:33 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.3 NOLTO BİLİŞİM IMEX FUARI’NIN İLK YILINDA YERİNİ ALDI! https://www.imexistanbul.com/nolto-bilisim-imex-fuarinin-ilk-yilinda-yerini-aldi/ Thu, 06 Aug 2020 07:41:30 +0000 https://www.imexistanbul.com/?p=403 Nolto, bilişim ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren ve 2020 yılı itibariyle yoluna distribütör olarak devam etmekte olan bir firmadır. IP Santral, IP Telefon, VoIP Gateway (GSM,FXS,FXO,LTE), IP FCT, IP Dect Telefon, Video Konferans ürünler, Microsoft Skype For Business, Microsoft Teams, Zoom Uyumlu IP Telefonlar gibi birçok ürünü bünyesinde bulundurmakta ve Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. 2020’ye telekomünikasyon …

The post NOLTO BİLİŞİM IMEX FUARI’NIN İLK YILINDA YERİNİ ALDI! appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
Nolto, bilişim ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren ve 2020 yılı itibariyle yoluna distribütör olarak devam etmekte olan bir firmadır. IP Santral, IP Telefon, VoIP Gateway (GSM,FXS,FXO,LTE), IP FCT, IP Dect Telefon, Video Konferans ürünler, Microsoft Skype For Business, Microsoft Teams, Zoom Uyumlu IP Telefonlar gibi birçok ürünü bünyesinde bulundurmakta ve Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

2020’ye telekomünikasyon sektöründeki iki büyük markanın Türkiye’deki tek ana dağıtıcısı olarak başlayan Nolto Bilişim yıl sonuna kadar çalıştıkları marka sayısını 4’e çıkarıp 2021 yılında ülke geneline yayılmış bir bayi ağı kurmayı hedeflemekte.

Nolto Bilişim şirket müdürü Ersan DEMİR “ Bizler IMEX Fuarı ile VoIP Tabanlı iletişim çözümlerimizi, telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarından olan Yeastar IP Santral ürünlerini ve Escene IP Telefon ürünlerini tanıtırken Yeastar markasının VoIP Ağ Geçidi ürünlerine de standımızda yer vereceğiz.
Aynı zamanda IMEX Fuarı ile distribütörü olduğumuz yeni telekom ürünlerini Türkiye pazarında bayiler ile tanıştırmak istiyoruz. Standımızı ziyaret eden ve ürünlerimize ilgi duyan firmaları bayi ağımıza katmak ve ürünlerimizi test edip deneyimlemeleri için gerekli olan satış ve teknik eğitim konularında da destek olmak istiyoruz.”

8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan IMEX Fuarı’nda Nolto Bilişim’e verimli bir fuar geçirmelerini dileriz.

The post NOLTO BİLİŞİM IMEX FUARI’NIN İLK YILINDA YERİNİ ALDI! appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı’na ilk yılında KOSGEB Desteği! https://www.imexistanbul.com/imex-teknoloji-ve-bilisim-fuarina-ilk-yilinda-kosgeb-destegi/ Mon, 22 Jun 2020 08:01:59 +0000 https://www.imexistanbul.com/?p=377 IMEX İstanbul, 2020 fuar takviminde KOSGEB desteği ile yerini aldı. Destekler firma başına maksimum 50 m2 olarak uygulanmaktadır. Her m2 katılım için 150 TL KOSGEB’den destek olarak alınmaktadır.  

The post IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı’na ilk yılında KOSGEB Desteği! appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
IMEX İstanbul, 2020 fuar takviminde KOSGEB desteği ile yerini aldı.

Destekler firma başına maksimum 50 m2 olarak uygulanmaktadır. Her m2 katılım için 150 TL KOSGEB’den destek olarak alınmaktadır.  

The post IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı’na ilk yılında KOSGEB Desteği! appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
Fuarlarımızda alacağımız Covid-19 tedbirleri https://www.imexistanbul.com/fuarlarimizda-alacagimiz-covid-19-tedbirleri/ Fri, 19 Jun 2020 09:17:44 +0000 https://www.imexistanbul.com/?p=370 Değerli ISAF ve IMEX Fuarı katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz, Marmara Fuarcılık olarak Covid-19 salgını sonrası yeni normale dönüş kapsamında katılımcı ve ziyaretçilerimizin sağlığı için fuar döneminde bazı düzenlemeler gerçekleştireceğiz. Bu düzenlemeleri katılımcı ve ziyaretçilerimizin sağlığını korumak amaçlı yapıyoruz. Alacağımız önlemler ile ve hep birlikte tedbirli davranarak her dönemin en güvenli fuarı olan ISAF Fuarı’nda ve teknoloji …

The post Fuarlarımızda alacağımız Covid-19 tedbirleri appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
Değerli ISAF ve IMEX Fuarı katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz,

Marmara Fuarcılık olarak Covid-19 salgını sonrası yeni normale dönüş kapsamında katılımcı ve ziyaretçilerimizin sağlığı için fuar döneminde bazı düzenlemeler gerçekleştireceğiz.

Bu düzenlemeleri katılımcı ve ziyaretçilerimizin sağlığını korumak amaçlı yapıyoruz. Alacağımız önlemler ile ve hep birlikte tedbirli davranarak her dönemin en güvenli fuarı olan ISAF Fuarı’nda ve teknoloji fuarı IMEX Fuarı’nda huzur ve güvenle iş görüşmelerimizi gerçekleştireceğiz.

Öncelikle bugün her noktada kullanılan önleyici, engelleyici ürünlerin tamamına yakınının ISAF ve IMEX Fuarı kapsamında olacağını ve ayrıca katılımcılarında da mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz. Termal kameralar, giriş kontrol sistemleri, ateş ölçerler, maskeler, kıyafetler ve Covid-19’un yayılmasını engelleyici tüm diğer önlem malzemelerinin büyük bir bölümünü kapsayan ISAF ve IMEX Fuarları, katılımcılarının ürün yelpazesi nedeniyle en güvenilir fuarlardır.

Alacağımız tedbirlerin bir kısmı aşağıdaki gibidir: (Tedbirlerimiz bunlarla sınırlı kalmayacak; günün şartlarına, gelecek taleplere göre alınabilecek en üst düzey tedbirlerle şekillenecektir.)

Günün şartlarına uygun olarak alınması gerekli olan tüm tedbirleri alıp, katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin sağlıklarına dikkat ederek fuarımızdan en yüksek verimi almalarını sağlayacağız. Şimdiden iyi ve verimli fuarlar dileriz.

The post Fuarlarımızda alacağımız Covid-19 tedbirleri appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
IMEX İSTANBUL SEKTÖRÜN TÜM KESİMLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR! https://www.imexistanbul.com/imex-istanbul-sektorun-tum-kesimlerini-bir-araya-getiriyor/ Tue, 11 Feb 2020 13:54:43 +0000 https://www.imexistanbul.com/?p=306 IMEX İstanbul ile sektörün artık çok geniş kapsamlı bir fuarı var! Üretici, satıcı, distribütör, bayi, uygulayıcı, son kullanıcı… Sektörün tümünü kapsayacak bir içerikte tasarlanan IMEX İstanbul ile sektörün tüm kesimleri arasındaki iletişimin ilk adımları da atılıyor. Sektörün farklı temsilcilerinin, farklı ürün grubu firmalarının bir araya gelip tanışmalarını sağlaması amacıyla IMEX İstanbul büyük bir özenle hazırlanıyor. …

The post IMEX İSTANBUL SEKTÖRÜN TÜM KESİMLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR! appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
IMEX İstanbul ile sektörün artık çok geniş kapsamlı bir fuarı var!

Üretici, satıcı, distribütör, bayi, uygulayıcı, son kullanıcı…

Sektörün tümünü kapsayacak bir içerikte tasarlanan IMEX İstanbul ile sektörün tüm kesimleri arasındaki iletişimin ilk adımları da atılıyor. Sektörün farklı temsilcilerinin, farklı ürün grubu firmalarının bir araya gelip tanışmalarını sağlaması amacıyla IMEX İstanbul büyük bir özenle hazırlanıyor.

Eş zamanlı olarak düzenleneceği ISAF Fuarı’nın halihazırda mevcut 18.000+ ziyaretçisi ile başlayacak olan IMEX İstanbul ayrıca yeni ziyaretçiler ile de oldukça güçlü bir organizasyona kapılarını açacak. IMEX İstanbul ve ISAF Fuarı içerik bakımından çok ortak bir yapıda oldukları için katılımcılar ve ziyaretçiler karşılıklı olarak fazlasıyla etkileşim içerisinde olacaklar.

Gelişen teknolojinin hayatımızın her noktasına girmesi ve hızla ilerlemesi nedeniyle firmalar neredeyse anlık olarak günümüz teknolojisinin takipçisi olmak ve bu teknolojiyi tüketicilere sunmak zorundalar. IMEX İstanbul ile ortak bir noktada buluşacak olan firmalar son teknoloji ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturabilme imkânı bulacaklar. Türkiye’nin dört bir yanından ve uluslararası piyasalardan birçok iş profesyonelinin ziyaret edeceği IMEX İstanbul hem son teknolojinin sergileneceği önemli bir platform olacak hem de yeni ticari ilişkiler için ziyaretçi ve katılımcılar arasında vazgeçilmez bir bağ kuracak.

IMEX İstanbul ile bu benzersiz deneyimi kaçırmayın!

The post IMEX İSTANBUL SEKTÖRÜN TÜM KESİMLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR! appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
IMEX İSTANBUL İLE GELECEK ARTIK ÇOK YAKIN! https://www.imexistanbul.com/imex-istanbul-ile-gelecek-artik-cok-yakin/ Thu, 23 Jan 2020 08:03:45 +0000 https://www.imexistanbul.com/?p=291 Türkiye’nin teknoloji fuarı IMEX İstanbul 8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde Mobil Sistem ve Uygulamalar, Yeni Uygulamalar, Tüketici Elektroniği kısacası teknolojiye dair her şey ile başlıyor. Yurtiçinde ilk kez böylesine kapsamlı bir etkinlikte bir araya gelecek olan teknoloji dünyasının devleri son teknoloji ürünlerini alıcılarla buluşturacak. Eş zamanlı düzenleneceği ISAF Fuarı ile bağlantılı gerçekleşecek olan IMEX İstanbul …

The post IMEX İSTANBUL İLE GELECEK ARTIK ÇOK YAKIN! appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
Türkiye’nin teknoloji fuarı IMEX İstanbul 8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde Mobil Sistem ve Uygulamalar, Yeni Uygulamalar, Tüketici Elektroniği kısacası teknolojiye dair her şey ile başlıyor. Yurtiçinde ilk kez böylesine kapsamlı bir etkinlikte bir araya gelecek olan teknoloji dünyasının devleri son teknoloji ürünlerini alıcılarla buluşturacak. Eş zamanlı düzenleneceği ISAF Fuarı ile bağlantılı gerçekleşecek olan IMEX İstanbul bu nedenle 18.000+ ilgili ziyaretçi ile başlayacak. Teknoloji dünyasının yatırımcılarını, yaratıcılarını ve son yenilikleri takip eden tüm iş, akademi, ar-ge profesyonellerini bir araya getirecek olan IMEX İstanbul yurtiçinde düzenlediği alanlar bakımdan en kapsamlı etkinlik olarak yeni bir soluk katacak. 

IMEX İstanbul bugüne kadar düzenlenmiş birçok fuar ve etkinliğin dikkatli bir şekilde analiz edilip günümüz piyasa durumları, teknolojik gelişmeleri dikkate alınarak tasarlanmış bir fuar olup katılımcı ve ziyaretçi memnuniyetini ön planda tutmaktadır. IMEX İstanbul ile ziyaretçiler mevcut sistemler, çözümler ve uygulamalardaki gelişmeleri yakından takip edebilirken gelişmekte olan ve gelecekte hayatımızda daha fazla yer alacak ürün, sistem ve çözümlerin ilk tanıkları olacaklar.

Teknolojinin yeni adresi IMEX İstanbul!

The post IMEX İSTANBUL İLE GELECEK ARTIK ÇOK YAKIN! appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
IMEX İstanbul: Geleceğin Fuarı https://www.imexistanbul.com/imex-istanbul/ Thu, 21 Nov 2019 07:22:29 +0000 https://www.imexistanbul.com/?p=148 Günümüzün en önemli konuları olan Bilişim ve Teknoloji Sektörleri’ni kapsayan IMEX İstanbul, 4-7 Mart 2021 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörü buluşturmaya hazırlanıyor. IMEX İstanbul, bilişim ve teknoloji başlıkları altında faaliyet gösteren üretici, distribütör, uygulayıcı tüm sektör temsilcilerini ve sektör ürünlerinin kullanıcılarını, yatırımcılarını, yaratıcılarını ve son yenilikleri takip eden tüm iş, akademi, ar-ge profesyonellerini bir araya …

The post IMEX İstanbul: Geleceğin Fuarı appeared first on IMEX Istanbul.

]]>
Günümüzün en önemli konuları olan Bilişim ve Teknoloji Sektörleri’ni kapsayan IMEX İstanbul, 4-7 Mart 2021 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörü buluşturmaya hazırlanıyor.

IMEX İstanbul, bilişim ve teknoloji başlıkları altında faaliyet gösteren üretici, distribütör, uygulayıcı tüm sektör temsilcilerini ve sektör ürünlerinin kullanıcılarını, yatırımcılarını, yaratıcılarını ve son yenilikleri takip eden tüm iş, akademi, ar-ge profesyonellerini bir araya getiriyor. Günümüz ileri teknolojilerinin ve yakın gelecekte hayatımızın vazgeçilmezi olması ön görülen yeni gelişmelerin sergileneceği yerli en büyük organizasyon olacak IMEX İstanbul, sektörün ülkemizdeki uluslararası ev sahipliğini üstlenecektir.

IMEX İstanbul’un içeriğini oluşturan ana başlıklarının tamamı, bugün kullanmakta olduğumuz ve gelecekte hayatımızda çok daha fazla yer alacak tüm ürünleri, cihazları, sistemleri, uygulamaları ve yazılımları kapsamaktadır. IMEX İstanbul bu içerikler çerçevesinde, kullanmakta olduğumuz ve  gelişen tüm bilişim ve teknoloji ürünlerinin tek çatı altında ve bir bütün olarak sergileneceği yurtiçinde düzenlenen ilk fuar olacaktır.

Günlük hayatımızın bir parçası olarak kullandığımız ürünlerin ve bu ürünler ile birlikte kullandığımız uygulamaların bir arada sergileneceği ve konuşulacağı IMEX İstanbul’da, henüz günlük hayatımızda kullanmadığımız ancak çok yakın gelecekte hayatımızın bir parçası olacak ürünler, çözümler ve uygulamalar da ayrıca tanıtılacaktır.

IMEX İstanbul; Bilişim ve Teknoloji alanlarında faaliyet gösteren;

 • Tüm sektör firmaları ve temsilcilerinin
 • Tüm üreticilerin, proje yaratanların
 • Tüm distribütör ve temsilci firmaların
 • Tüm bayi ve uygulayıcı firmaların
 • Tüm start-uplar ile yeni girişimci ve tasarımcıların
 • Tüm yatırımcı ve yeni yatırım arayan girişimcilerin
 • Tüm tekno-kentlerin ve ar-ge merkezlerinin
 • Ve bu sektörde olmak isteyen tüm yeni girişimci ve yatırımcıların

Mutlaka katılması gereken günümüz teknolojisinin merkezi yarınlarının ise anahtarı olacak olan çok önemli bir etkinliktir.

IMEX İstanbul ile birlikte;

 • Bilişim ve Teknolojide en son gelişmeler tek bir alanda sergilenecek, bugünkü sistemler ve geleceğin sistemleri birarada incelenebilecektir.
 • Sektör temsilcileri ve kullanıcılar tek bir alanda biraraya gelebileceklerdir.
 • Sektörün içinde olup da birbiriyle iletişimi olmayan farklı sektör grupları tanışabilecek ve yeni iş ilişkileri kurmanın yanısıra mevcut ilişkileri de geliştireceklerdir.
 • Sektördeki büyük firmalar ile küçük firmaların tek noktada buluşmasını ve bu buluşma neticesinde potansiyel çözüm ortaklıklarının kurulmasını sağlayacaktır.
 • Yeni gelişen, gelişmekte olan ve gelecekte hayatımızda daha fazla yer alacak ürün, sistem ve çözümlerin ilk kez sunulduğu yer olacaktır.
 • Kullanıcıların endüstride bugünkü durumu tek bir alanda görmenin yanında geleceği de görüp anlayabileceği, gelecekte neler olabileceğini görmesine yardımcı olacaktır.
 • Büyük yatırımcılar ile start-up’ları biraraya getirecektir. Katılımcı olan büyük yatırımcılar ziyaret eden start-up’lar ve yeni fikirleri stantlarında ağırlarken, katılımcı olan start-up ve yeni girişimciler de ziyaretçi olan büyük yatırımcılara fikirlerini sergileme şansı bulacaklardır.

Ülkemizde bilişim ve teknoloji alanlarını kapsayan bu özellikte ilk kez gerçekleşecek bu heyecan verici etkinliğin yaratacağı ilişkiler ve iş birliklerinden faydalanmak üzere sizleri aramızda olmaya davet ediyoruz.

The post IMEX İstanbul: Geleceğin Fuarı appeared first on IMEX Istanbul.

]]>