ARBY BİLGİSAYAR 2. KEZ IMEX’TE!

2004 Yılında kurulmuş olan Arby Bilgisayar bilgi pazarlamak ve mevcut teknolojik gelişimlerle daha etkin ve verimli yapılara dönüştürecek hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Dünyadaki kalite belgesine sahip firmaları bir araya toplayan ISO-9001/2008 kuruluşunun üyeliğinde bulunmaktadır.

Arby Bilgisayar hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde “Kaliteye Güven” başlığı altında yapılandırmaktadır.

Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme – Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma – Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Arby Bilgisayar, sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.

IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarı’nda 2. kez yer alacak Arby Bilgisayar IMEX 2022 için hazırlıklarını sürdürmektedir.

13-16 Ekim 2022 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan IMEX Fuarı’nda Arby Bilgisayar’a verimli bir fuar geçirmelerini dileriz.